ВИКЛАДАЧІ

Волканова Анастасія Вікторівна
Волканова Анастасія Вікторівна
викладач хімії та біології
Скакун Олексій Івановчи
Скакун Олексій Івановчи
викладач математики, основ вищої математики
Фурлетов Олександр Миколайович
Фурлетов Олександр Миколайович
викладач фізичного виховання
Можевенко Оксана Володимирівна
Можевенко Оксана Володимирівна
викладач української мови та літератури, зарубіжної літератури
Маштега Людмила Петрівна
Маштега Людмила Петрівна
викладач української мови та літератури
Гула  Анжела Вікторівна
Гула Анжела Вікторівна
викладач технологій монтажу гіпсокартонних конструкцій; матеріалознавства; дисциплін "Архітектурні деталі та дизайн інтер’єрів", "Технічний рисунок", "Основи графічного дизайну"
Манжола Оксана Миколаївна
Манжола Оксана Миколаївна
викладач бухгалтерського обліку; основ оподаткування, економіки підприємства; дисципліни "Інформаційні техніки і техніки в обліку", викладач біології
Потапенко Сергій Іванович
Потапенко Сергій Іванович
викладач слюсарної справи, матеріалознавства, електротехніки, спеціальні технологій
 Іщук Тетяна Артемівна
Іщук Тетяна Артемівна
викладач української мови та літератури
Брильова Анастасія Олександрівна
Брильова Анастасія Олександрівна
викладач фізики, електротехніки та основ будівельної фізики
Гайдамака Володимир Іванович
Гайдамака Володимир Іванович
викладач предмета "Захист Вітчизни"
Лєпєшкова Зоя Миколаївна
Лєпєшкова Зоя Миколаївна
викладач біології; географії, основ здоров’я; екології
Дядюшева Світлана Василівна
Дядюшева Світлана Василівна
викладач історії України; всесвітньої історіі
Малишева Світлана  Володимирівна
Малишева Світлана Володимирівна
викладач технології, основи інноваційного підприємства, технологія лицювальних та плиткових робіт, основи будівельного дизайну, сучасні будівельні технології, технологія малярних робіт
Ларіна Олена Олексіївна
Ларіна Олена Олексіївна
викладач іноземної мови, дисципліни "Іноземна мова за професійним спрямуванням"
Оніщенко Тетяна Михайлівна
Оніщенко Тетяна Михайлівна
викладач спецдисциплін "Перукарська справа", "Спецмалювання", "Матеріалознавство", "Основи санітарії та гігієни"
Машина Андрій Андрійович
Машина Андрій Андрійович
викладач фізичної культури
Ковальчук Лариса Іванівна
Ковальчук Лариса Іванівна
викладач економіки, основ галузевої економіки і підприємництва
Руденко Юлія Олексіївна
Руденко Юлія Олексіївна
викладач іноземної мови
Корнієнко Ірина Станіславівна
Корнієнко Ірина Станіславівна
викладач технологія зварювальних процесів, технології (технологія )
Гаврилюк Валентина Іванівна
Гаврилюк Валентина Іванівна
"Технічне креслення", "Читання креслень", "Естетика виробництва"
Демчук Валентина Федорівна
Демчук Валентина Федорівна
викладач технологій штукатурки, лицювально-плиточних робіт; матеріалознавства; дисциплін "Технологія будівельно-ремонтних робіт", "Експлуатація будівель та реконструкція"
Басанько Ольга Василівна
Басанько Ольга Василівна
викладач теорії бухгалтерського обліку, основи опадаткування, інформаційні технології

Майстри виробничого навчання

Мосницький Василь Тимофійович
Мосницький Василь Тимофійович
Монтажник гіпсокартонних конструкцій Столяр будівельний.
Панталій Надія Юріївна
Панталій Надія Юріївна
Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних Касир в (банку)
Чупов Артем Романович
Чупов Артем Романович
Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів Електрозварник ручного зварювання
Губенко Світлана Володимирівна
Губенко Світлана Володимирівна
Штукатур Лицювальник-плиточник Маляр
Лабунська Наталія Валентинівна
Лабунська Наталія Валентинівна
Штукатур Лицювальник-плиточник Маляр.
Гатілова Ганна Василівна
Гатілова Ганна Василівна
Перукар (Перука модельєр) Манікюрник
Бондаренко Олександр Володимирович
Бондаренко Олександр Володимирович
Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів Електрозварник ручного зварювання
Калініченко Владислав Андрійович
Калініченко Владислав Андрійович
Монтажник гіпсокартонних конструкцій Столяр будівельний
Мосницька Валентина Василівна
Мосницька Валентина Василівна
Штукатур Лицювальник-плиточник Маляр
Пилипенко Юлія Володимирівна
Пилипенко Юлія Володимирівна
Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних Касир в (банку)
Боярский Олександр Борисовчи
Боярский Олександр Борисовчи
Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів Електрозварник ручного зварювання.
Прохоренко Ольга Корніївна
Прохоренко Ольга Корніївна
Штукатур Лицювальник-плиточник Маляр
Цисарська Ніна Василівна
Цисарська Ніна Василівна
Монтажник гіпсокартонних конструкцій Столяр будівельний
Кіяшко Любов Георгіївна
Кіяшко Любов Георгіївна
Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних Касир в (банку)
Назарова Олена Олександрівна
Назарова Олена Олександрівна
Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних Касир в (банку)
Гончаренко Наталія Василівна
Гончаренко Наталія Василівна
Штукатур Лицювальник-плиточник Маляр
Пасинок Валентина Андріївна
Пасинок Валентина Андріївна
Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних Касир в (банку)
Бакай Іван Олексійович
Бакай Іван Олексійович
Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів Електрозварник ручного зварювання
Музира Юлія Олексївна
Музира Юлія Олексївна
Штукатур Лицювальник-плиточник Маляр
Балас Віталіна Атоліївна
Балас Віталіна Атоліївна
Перукар (Перука модельєр) Манікюрник
Шеремет Ліана Сергіївна
Шеремет Ліана Сергіївна
Перукар (Перука модельєр) Манікюрник
Грищенко Геннадій Юрійович
Грищенко Геннадій Юрійович
Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів Електрозварник ручного зварювання

Search